Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zioła

( ilość produktów: 7 )

Ziołolecznictwo ma za sobą długą i bogatą historię. Pierwsze udokumentowane wzmianki o nim znajdują się w babilońskich dokumentach historycznych, datowanych na ok. 2000 lat p.n.e. Ziołolecznictwo bywało także świętą profesją – zajmowali się nim egipscy i greccy kapłani, szamani, a w średniowieczu – zakonnicy. Zdrowotne właściwości ziół zostały na chwilę zapomniane, by powrócić do popularności w ostatnich latach. Powrót do natury i wykorzystanie leczniczych właściwości roślin rosnących na polach i w lasach to jeden z największych obecnych trendów.

W naszym sklepie zielarskim znajdują się zioła dla każdego i na każdą porę roku. W okresie przeziębień warto chronić swój organizm ziołami na przeziębienie, stosując na przykład owoc maliny, zawierający bogate źródło witaminy C. Kiedy przeziębienie już dopadnie, przydatny może okazać się korzeń prawoślazu lub inne zioła z kategorii „zioła na kaszel”.

Znajdują się u nas także kategorie na wiele różnych dolegliwości: zioła na obniżenie cukru, wspomagające kurację cukrzycy; zioła przeciwgrzybicze, na choroby spowodowane grzybami; zioła na serce, wspomagające pracę serca czy zioła antyoksydacyjne, wspomagające profilaktykę nowotworową. Do kategorii ziół przeciwbólowych warto zajrzeć, by wspomóc walkę z różnego rodzaju bólami, a do kategorii ziół na urodę, by zadbać o zdrową skórę i włosy.

Kategoria
Marka
Przedziały cenowe
Cena
-
pixel